لیزر موهای زائد با دستگاه کوترا لیزر کلد الکس

لیزر موهای زائد دستگاه کوترا کلد الکس بدون درد ، لیزر درمان لک صورت ، جوانسازی پوست صورت ، درمان واریس

لیزر موهای زائد با دستگاه کوترا یا لیزر کلد الکس ساخت کشور آمریکا، دارای مجوز FDA که با اثر بخشی بسیار بالا جهت رفع موهای زائد، جوانسازی پوست صورت ، درمان واریس، درمان لک های صورت استفاده می گردد و نسبت به سایر دستگاه های لیزر، درد بسیار کمتری دارد.

لیزر کوترا با توجه به انواع طول موج (NDYAG-Alex) برای تمام تیپ های پوستی قابل استفاده می باشد. حتی می توان جهت پوست های سولار رفته نیز استفاده گردد و این توانایی بر خلاف سایر دستگاه ها است که باعث سوختگی و آسیب پوست های سولار رفته می شوند.

جوانسازی پوست صورت با لیزر

این دستگاه لیزر دارای تنظیمات جهت جوانسازی پوست، نیز می باشد که یکی از روش های غیر تهاجمی، بدون درد با اثرگذاری بسیار بالا می باشد.

لیزر موهای زائد دستگاه کوترا برای سلبریتی ها

در سال 2019 در جشنواره کن از دستگاه کلد الکس در هتل کنار محل برگذاری جشنواره کن جهت ارائه خدمات به سلبریتی ها استفاده شد.

درمان واریس با دستگاه کوترا

همچنین درمان ضایعات عروقی ( شامل واریس های پا، تلانژکتازی روی صورت و…) نیز توسط این دستگاه حرفه ای و مدرن انجام می گیرد که بدون تهاجم بوده و نتیجه بسیار خوبی در درمان ضایعات عروقی دارد.

در درمان واریس و ضایعات عروقی 1 تا 2 جلسه درمان ممکن است نیاز باشد که به فاصله 3 تا 4 هفته انجام می گیرد و بهود ضایعات دائمی می باشد .

یکی از دغدغه های مراجعه کنندگان درد حین درمان ضایعات عروقی می باشد که باید گفته شود درد این دستگاه حین درمان ضایعات عروقی از درد لیزر مو های زائد نیز کمتر است. برای کاهش همین مقدار درد نیز می توان قبل از شروع درمان از کرم های بی حسی موضعی استفاده شود ( اگرچه بسیاری از افراد که تحت درمان قرار گرفته اند پس از شات تست اولیه اعلام می کنند که بدلیل درد بسیار کم حین درمان نیاز به بی حسی موضعی ندارند)

درمان لک های صورت با لیزر کلد الکس

دستگاه لیزر کوترا با توجه به قابلیت تنظیمات مختلف و استفاده از 2 طول موج Alex  و NDYAG قابلیت درمان لک های صورت را نیز دارد که بدون ایجاد زخم و بدون نیاز به مراقبت های خاص ظرف 2 یا 3 جلسه باعث بهبود لک ها می شود.

لیزر موهای زائد با دستگاه کوترا 

کم درد و خنک 

علت کم بودن درد لیزر کوترا برای درمان موهای زائد نسبت به سایر لیزرها وجود کولینگ تماسی بسیار قوی می باشد. که قبل از هر شات لیزر، حین شات و بعد از شات محل لیزرشده را خنک می کند.

 

پیام بگذارید