مزوتراپی امن ترین روش بدون عارضه در زیبایی

مزوتراپی امن ترین روش زیبایی نام برده میشود که یک روش بسیار ایمن، بدون عارضه که با تزریق بسیار کم مواد خاص با سوزن بسیار نازک و‌ بدون درد در نواحی مختلف بدن باعث اثرات شگرفی می شود . از جمله جلوگیری از ریزش مو ( مزوتراپی ) ، درمان سلولیت، رفع لک های صورت، جوانسازی صورت و رفع غبغب با در حال حاضر با توجه به تنوع ویال های مزوتراپی، بسیاری از خدمات زیبایی و‌ مراقبت از پوست و‌ مو که قبلا انجام پذیر نبود یا نیاز به اقدامات تهاجمی داشت، به راحتی انجام می گیرد

مزوتراپی مو ، مزوتراپی صورت ، مزوتراپی رفع غبغب ، داروی مزوتراپی
مزوتراپی امن ترین روش زیبایی

بهترین مارک داروی مزوتراپی مو

اما باید دقت شود که به‌دلیل وجود محصولات تقلبی و بی کیفیت، افرادی هستند که نتیجه مثبت مزوتراپی نگرفته اند لذا بسیار مهم است که حتما این اقدام در مرکز معتبر و‌ توسط پزشک انجام شود تا هم کیفیت محصولات مصرفی بالا باشد و‌ هم نحوه تزریق صحیح باشد.

رفع غبغب با مزوتراپی

در مرکز زیبایی و تناسب اندام هارمونی ، رفع غبغب با مزوتراپی در 2 یا 3 جلسه به صورت تضمینی صورت می گیرد. هر جلسه حدود 15 تا 20 دقیقه به طول می انجامد و با بی حسی موضعی صورت می گیرد.

در این روش از یک محصول خاص با برند ایتالیایی که جدید می باشد استفاده می گردد و نتایج بسیار عالی به همراه دارد.

رفع چربی بازوها و چربی اطراف شکم با مزوتراپی

همچنین رفع چربی بازوها و چربی اطراف شکم و پهلو نیز توسط محصول دیگری از همین برند ایتالیایی صورت میگیرد و معمولا ظرف 4 تا 6 جلسه و هرجلسه حدود 20 دقیقه انجام می شود. جهت درمان ریزش مو یکی از بهترین اقدامات استفاده از مزوتراپی می باشد .

مزوتراپی مو

پس از درمان علل زمینه ای ریزش مو مانند اختلالات هورمونی ، کمبودهای تغذیه ای ( مثل کمبود آهن ، زینک و …) برای درمان ریزش مو از مزوتراپی استفاده می شود که بر اساس شدت ریزش مو و مقدار موهای باقی مانده 6 تا 12 جلسه لازم می باشد .

توضیحات دکتر رضا پرتوی در خصوص علت ریزش مو و کاربرد مزوتراپی

مزوتراپی صورت برای درمان لک

برای درمان لک های صورت نیز یکی از پر کاربردترین اقدامات استفاده از مزوتراپی می باشد که در مرکز هارمونی توسط تزریق مواد مزو و با بهترین کیفیت موجود این اقدام توسط پزشک صورت می گیرد .

مزوتراپی امن ترین روش زیبایی

البته لازم به ذکر است که قبل از شروع درمان و انتخاب پروتکل مناسب ، می بایست لک ها از نزدیک و توسط پزشک بررسی شده و بر اساس نوع لک ها و عمق لک پروتکل درمان ( مزوتراپی ، لیزر ضد لک ، پلاسما و … ) و تعدادت جلسات مشخص گردد.

همچنین برای درمان سیاهی زیر چشم می توان از مزوتراپی به تنهایی یا همراه با کربوکسی استفاده کرد .

پیام بگذارید