تزریق بوتاکس حرفه ای برای از بین بردن چین‌ و‌ چروک یک روش ایمن و‌ موثر و کم هزینه برای از بین بردن چین‌ و‌ چروک های صورت و‌ گردن و همچنین درمان بسیار مفید برای تعریق زیر بغل، درمان سردرد های میگرن، سردرد های تنشی و… درمان خنده لثه ای (GUMMY SMILE) درمان خط اندوه( خط ماریونت)، خط اطراف لب ها(SMOKER LINE)

تزریق بوتاکس حرفه ای برای از بین بردن چین‌ و‌ چروک

از بوتاکس جهت چین و چروک های ناحیه صورت، اطراف چشم، خط اخم، افتادگی های گوشه های لب (خط اندوه یا ماریونت) نیز استفاده می شود.

همچنین یکی از کاربرد های آن درمان خنده ی لثه ای می باشد و در کسانی که هنگام خندیدن، لثه ها بیش از حد طبیعی نمایان می شود، استفاده می گردد.

در درمان این عارضه توسط سوزن های مخصوص تزریق بوتاکس، در 2 ناحیه خاص روی صورت به میزان 2 تا 4 واحد بوتاکس تزریق می گردد که ظرف مدت زمان حدود 7 تا 10 روز باعث بهبود  (Gummy smile)می شود.

این اقدامات بدون درد بوده و در زمان بسیار کمی انجام میشود ( 5 دقیقه)  و باعث می شود دیگر شخصی نیاز به جراحی لثه و سایر اقدامات درمانی پیدا نکند.

البته اثر درمانی این مشکل توسط بوتاکس حدود 2 الی 3 ماه به طول می انجامد و معمولا بعد از 3 ماه مجدد نیاز به تزریق می باشد.

در حال حاضر بدلیل وجود محصولات بی کیفیت و بدون مجوز، بوتاکس با قیمت های مختلفی و در مراکز مختلف تزریق صورت می گیرد که احتمال عوارض تزریق مثل افتادگی پلک را بالا می برد.در مرکز ما از برند های معتبر استفاده می شود که دارای مجوز های قانونی لازم می باشند.

دغدغه های مراجعه کنندگان در مورد بوتاکس

یکی از دغدغه های مراجعه کنندگان در مورد بوتاکس، تغییر چهره و ماسکه شدن صورت و غیر طبیعی شدن حالات صورت است که به دلیل تزریق بوتاکس اتفاق می افتد.

علت این امر استفاده از دوزهای نامناسب بوتاکس و نحوه تزریق آن می باشد که باعث می شود چهره افراد غیر طبیعی و مصنوعی گردد.

لذا تبحر در تزریق بوتاکس و مقدار تزریق که هم بتواند اثر طولانی مدت بوتاکس حفظ شود و هم چهره مراجه کننده غیر طبیعی نگردد بسیار بسیار مهم است.

تزریق بوتاکس حرفه ای در هارمونی

این نحوه تزریق حرفه ای در مرکز زیبایی هارمونی صورت می گیرد و تمام خواسته های مراجعه کنندگان از جمله طبیعی ماندن حالات صورت، طول اثر زیاد، میزان بالا رفتن ابرو ها، لحاظ گردیده و با مشاوره کامل و توضیحات کامل در زمان تزریق رضایت کامل مراجعه کنندگان اتفاق می افتد.

عزیزان شاید خیلی از شماهایی که این مطلب را مشاهده میکنید به علت اینکه تصور درستی از تزریق ندارید راجع به بوتاکس شک کنید ، ولی خوب باید بهتون عرض کنم بوتاکس واقعا شما را متوجه درد آنچنانی نمیکند ودر حد همون و یا کمتر از تزریق آمپول است.

خوب است که بدانید این تزریق فقط به یک نواحی خلاصه نمیشود چرا که در تمام نواحی و اطراف صورت انجام پذیر است. و حتی در نواحی گردن ، دور چشم و بالای لب ها هم قابل استفاده است و همراه با اثرات موفق .👌
و جالب تر اینکه بوتاکس را زیر بغل برای ازبین بردن تعرق زیاد هم مورد استفاده قرار میدهند .

باید در جریان باشید که این روش درمانی برای بیمارانی که زمینه حساسیت به بوتاکس و یا عصبی دارند ممنوع گزارش شده است.
برای خانمهای باردار و شیرده هم توصیه نمیشود ، به این نکته توجه کنید اگر در همان محل تزریق شاهد جوش های چرکی باشید و یا دیگر بیماری های پوستی تزریق بوتاکس با نتیجه دلخواه شما به تاخیر می افتد .

خیر در تزریق بوتاکس کبودی و تورم را تجربه نمیکنید مگر در موارد کاملا استثنا که ظرف مدت ۳ روز از بین خواهد رفت ‌.

باید بگیم که خیر، اصلا چنین نیست کاری مجاز نیست چرا که در تزریق بوتاکس ممکن است با ماساژ دادن حرکت کند و روی مابقی ماهیچه های اطراف اثر بگذارد ‌.

همه افراد این نکته را بدانند که قبل از انجام این روش زیبایی اقدام خاصی در نظر گرفته نشده ولی بهتر است سیگار ، الکل و موادی که خونریزی را افزایش میدهد مثل آسپرین ، ویتامین E ، بروفن قطع شود. و قبل از تزریق هم صورت خود را کاملا با آب و صابون بشوریم و پاکیزه باشیم.

به یاد داشته باشیم که حداقل ۱ ساعت باید با عضلات تزریق شده بازی کنید ( اخم کردن و باز کردن اخم) ولی به هیچ عنوان جای تزریق را ماساژ ندهید .
زمانی که نیاز به استراحت دارید زیر سرتان باید بلند باشد حتی میتوانید از چندین بالشت هم استفاده کنید بعد از تزریق هم حداقل تا ۵ ساعت نباید سر خود را خم کنید. از حرکات اضافی سر و گردن خودداری کنید .

در نظر داشته باشید که مدت تکرار تزریق کاملا باهم فرق دارد عواملی که باعث متفاوت شدن میشود ، ( برند بوتاکس، تجزیه دارو ،) هست
ولی تعداد دفعات تکرار میبایستی هر ۳ الی ۶ ماه باشد .

این را بدانید که هیچ دارویی بدون عوارض نیست ولی خبر خوب اینکه این دارو مورد قبول سازمان بهداشت و غذای آمریکاست و عوارض عمده ای از آن گزارش نشده است.

مقالات مرتبط با بوتاکس

بوتاکس خوبه یا بد ؟ بزنیم یا نزنیم ؟

بی شک یکی از بهترین روشهای بدون عوارض و پیشگیری از ایجاد چین و چروک و یا عمیق تر شدن آنها استفاده از تزریق بوتاکس است حالا سوالی که پیش میاد بوتاکس خوبه یا بد ؟ بزنیم یا نزنیم ؟ بله بوتاکس خوبه و بزنیم چون یک روش راحت و در زمانی کوتاه با…