بهترین روش از بین بردن جای جوش با سابسیژن

از بین بردن جای جوش با سابسیژن روشی است جهت جداسازی چسبندگی های زیر پوست که باعث اسکارهای روی پوست شده اند. این کار توسط ابزار مخصوص و با تکنیک خاص فقط ار طریق یک سوراخ بسیار ریز انجام شده به این ترتیب که وارد زیر پوست شده و چسبندگی های زیر پوست که باعث ایجاد فرورفتگی در پوست می شود آزاد می گردد و همچنین عمل سابسیژن برای درمان اسکار آکنه بکار برده میشود .

از بین بردن جای جوش با سابسیژن درمان اسکار آکنه

 

درمان اسکار آکنه با سابسیژن

همچنین با این روش اسکار آکنه ( جای جوش ) جای آبله مرغان ، زخم های قدیمی پوست که به اطراف چسبندگی دارند درمان میشوند  در همان جلسه 20 تا 40 درصد اسکارها ( جای جوش) بهود میابد و معمولا تنها به یک جلسه نیاز دارد . البته مبایست با سایر روش ها مثل میکرو نیدینگ و یا آر اف فرکشنال درمان اسکار آکنه تکمیل گردد.

تفاوت روشهای قدیمی و روش جدید سابسیژن

در روش های قدیمی سابسیژن، هر نقطه دارای اسکار توسط سوزن های خاص ( نوکور) سوراخ میشد و چسبندگی آزاد میگردید ایراد این روش دوره بهبود بعد از آن و اثر ورود سوزن و همچنین خونریزی های زیادی بود که در اثر تیز بودن سوزن اتفاق می افتاد اما در روش های جدید از طریق یک وسیله غیر نوک تیز به نام کانولا و فقط از طریق یک سوراخ وارد زیر پوست میشویم در نتیجه هیچ سوراخ و آسیبی در سطح پوست وجود نخواهد داشت همچنین به دلیل تزریق مایع بی حس کننده خاص که ترکیب چند دارو می باشد هم بی حسی صورت میگیرد و هم خونریزی اتفاق نمی افتد .

از بین بردن جای جوش با سابسیژن

سوراخی که جهت ورود کانولا ایجاد می شود، سوراخ ریزی به  اندازه نوک سوزن تزریق ( سوزن هایی که جهت تزریق آمپول های عضلانی استفاده می شود) می باشد و بدون هیچ گونه اثری ظرف 1 یا 2 روز از بین می رود. تورم ناشی از تزریق ماده بی حسی و التهاب ناشی از جدا کردن چسبندگی های زیر پوست ظرف مدت  2 الی 3 روز از بین می رود.

مدت زمان عمل سابسیژن

عمل سابسیژن در مرکز هارمونی ، حدو د 30 تا 40 دقیقه به طول می انجامد و در 90 درصد موارد یکبار سابسیژن برای رسیدن به نتیجه مطلوب کافی خواهد بود.

پیام بگذارید